Blog: REHABILITACE ŠOS

Hledání na našem webu:

Proč to bolí, doktore

Od 5.8.2020 je na pultech knihkupectví nová kniha  dr.Z.Šose " Proč to bolí, doktore"

Je to rukověť zkušeností ze čtyřicetileté praxe z ordinace interny, praktického lékaře a především z rehabilitace.  Kniha je doprovázena krásnými ilustracemi domažlické ilustrátorky Mgr. Slávky Štrbové.

Knihu vydává nakladatelství Poznání, Olomouc.  Knihu dostanete i na naší rehabilitaci v H.Týně, v Domažlicích a na rehabilitaci v Holýšově a Staňkově. Doporučená cena 250,-Kč.

Slavnostní křest knihy je plánován v Domažlicích v Muzeu J.Jindřicha. 

Zdeňkova kniha dnes konečně zakoupena v Plzni u Kosmase a již prolistována. Obecně nemám rád nepřehledné hutné knihy, ale tato se přesně s poutavými 185 stranami trefila do mého stylu a působí velice přehledně a velmi svěže. Dá se číst i jako pohodové oddychové dovolenkové čtení. Vhodná tedy i pro laiky. Navíc - měl by přečíst každý pacient než se jde objednat na rehabilitaci - možná najde dobrou radu pro svůj problém a potřeba rehabilitace odpadne. Doplněná pěknou grafikou, fotkama, ilustracema a pro odlehčení doplněna i vtipnými hláškami ilustrované postavy - paní Růži  ?. Kniha se opravdu povedla a rozhodně není z těch co zapadnou. Pobaví, poučí, pomůže. Praktické rady jak udržet nejen pohybové zdraví. I když jí před koupí osobně neprolistujete a necháte si ji naslepo poslat přes internet, rozhodně neuděláte chybu a kniha se vám bude moc líbit. Knize dávám 5 hvězdiček, tedy plný počet  

(recenzi napsal Tomáš Bezděk, fyzioterapeut , dlouholetý učitel tai-či a čchi-kung v Plzni)

 

 

Novinky